Rowery

Poznaj malownicze ścieżki rowerowe

Świetna alternatywa dla leżenia w upalne dni na pomostach – chłód rzeki i jeziora podczas spływu przedłużysz jadąc rowerem w cieniu drzew.

Lasy Ramuckie i Łańskie na skraju których położone są Swaderki to posiadające lecznicze właściwości bory sosnowo-świerkowe. Wiedzą to ci którzy od lat wzmacniają swoją odporność spacerując, biegając, jeżdżąc po pięknych leśnych ścieżkach puszczy Napiwodzko – Ramudzkiej.

Proponujemy połączenie dwóch aktywności : spływ i rowery.

Zarówno spływ kajakowy na trasie Swaderki – jezioro Święte jak i trasy rowerowe do Swaderek nie należą do trudnych. Każdy może spróbować. 

Leśne drogi są piaszczysto- żwirowe, szerokie, teren płaski lub lekko pogórkowaty praktycznie przez całą trasę ocieniony. Świetna alternatywa dla leżenia w upalne dni na pomostach – chłód rzeki i jeziora podczas spływu przedłużysz jadąc rowerem w cieniu drzew.

Spacer rowerowy pozwoli spojrzeć na nasze tereny z innej perspektywy.

Dziewicza przyroda z pagórkowatym krajobrazem czule rzeźbionym przez lodowiec, kościoły, kapliczki z czerwonej cegły, na wpół zarośnięte brukowane drogi leśne to propozycja dla osób które chcą poznawać Warmię aktywnie.

Dokonaj rezerwacji już teraz!

Zarezerwuj termin i ciesz się przygodą

Warmia i Mazury

Warmińsko – mazurskie uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów Polski

Oprócz wody bogactwem są lasy z licznymi parkami krajobrazowymi i rezerwatami przyrody. Aby dotrzeć do serca tego bogactwa należy zostawić samochód na parkingu i odpłynąć. Proponujemy odpłynąć bezpiecznie kajakiem z naszej wypożyczalni. Natura Sport to nie tylko spływy kajakowe na Warmii. To również wspaniałe wycieczki rowerowe pięknymi leśnymi trasami w okolicach Swaderek.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.