Sprzęt

Posiadamy nowy wysokiej jakości sprzęt

Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy

ROTOMOD BRIO

Kajak 2 osobowy + 1 dziecko

Dwuosobowy kajak rekreacyjno – turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Ceniony zarówno przez odbiorców indywidualnych jak i wypożyczalnie ze względu na szczególną trwałość.
Wyposażony w trzecie siedzenie dla małego dziecka.

Producent: Rotomod
Materiał: Polietylen
Długość: 3,95 m
Szerokość: 0,83 m
Waga: 33 kg
Max obciążenie: 230 kg

PERCEPTION – PRODIGY II STAND

Kajak 2 osobowy

PRODIGY II to najnowszy dwuosobowy kajak firmy PERCEPTION. Zaprojektowany został tak, aby zapewnić komfort pływania z rodziną, czy partnerem. Inspirowany przez popularny jednoosobowy rekreacyjny Prodigy, ale o profilu przeprojektowanym dla zapewnienia większej szybkości i zminimalizowania poziomu hałasu przy pływaniu. Ten zupełnie nowy tandem wyposażony został w bardzo wygodne siedzenia, zapewniające wygodę wszystkim miłośnikom kajakarstwa. Zarówno siedzisko jak i oparcie pokryte są neoprenem. Konstrukcja kajaka zapewnia bezpieczeństwo i przyjemność pływania. 

Producent: Perception
Materiał: Polietylen
Długość: 4,42 m
Szerokość: 0,79 m
Waga: 33 kg
Max obciążenie: 249 kg

PERCEPTION – KAROLINA 12 RENTAL

Kajak 1 osobowy

Wersja Rental popularnego i docenianego kajaka Carolina 12 exp angielskiej firmy Perception. Wysokiej klasy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy. Cechuje go idealne połączenie prędkości, stabilności z prostotą obsługi. Idealny na jeziora, rzeki, nadbrzeża. Idealny dla wypożyczalni. 

Producent: Perception
Materiał: Polietylen
Długość: 3,66 m
Szerokość: 0,66 m
Waga: 22 kg
Max obciążenie: 150 kg

Kamizelka PALM

(ROZM. XS/S I M/L)

Najnowsza kamizelka asekuracyjna PALM. Bezpieczna i wygodna. Zapinana na suwak, pas biodrowy zapobiega przesuwaniu kamizelki.  Boczne pasy ułatwiają łatwe dopasowanie.

Rozmiar XS/S – klatka piersiowa: 75 – 90 cm, waga 30-60kg Rozmiar M/L – klatka piersiowa: 90 -110 cm, waga 50-70 kg

Kamizelka ROTOMOD – EUROCLUB

(ROZM XL/XXL)

Kamizelka asekuracyjna z kieszenią.
Kamizelka asekuracyjna z kieszenią na np. telefon komórkowy, zapinana na zamek i klamrę. Duże wycięcia pod pachami zapewniają pełną swobodę ruchu oraz wygodę. Solidne wykonanie. Szczególnie ceniona przez uczestników spływów kajakowych.

XL/XXL – waga kajakarza: >80kg

Kamizelka dziecięca ROTOMOD – MAJA

Dziecięca kamizelka ratunkowa zapinana na zamek błyskawiczny. Wzornictwo specjalne dla dzieci. Dwa pasy poprzeczne zapinane na klamry służą do dopasowania kamizelki ratunkowej do tułowia dziecka, a pas krokowy zabezpiecza przed podniesieniem się kamizelki, po wpadnięciu do wody, pod szyję dziecka. Wyposażona w gwizdek alarmowy. Po wpadnięciu do wody dziecko będzie leżało na plecach. Solidne materiały i wykonanie.

Dostępna w rozmiarach: 20-30 kg i 30-40 kg

Wiosła EGALIS

Jednoczęściowe wiosło francuskiej firmy Egalis.

Drążek: aluminiowy o średnicy 30mm
Łopatka: wykonana z fibrylonu (mieszanka polipropylenu z włóknem szklanym
Waga wiosła: 1010g
Dostępne długości wiosła: 225cm

Spływy kajakowe rzeką Marózką

Warmińsko – mazurskie uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów Polski

 Oprócz wody bogactwem są lasy z licznymi parkami krajobrazowymi i rezerwatami przyrody. Aby dotrzeć do serca tego bogactwa należy zostawić samochód na parkingu i odpłynąć. Proponujemy odpłynąć bezpiecznie kajakiem z naszej wypożyczalni. Natura Sport to nie tylko spływy kajakowe na Warmii. To również wspaniałe wycieczki rowerowe pięknymi leśnymi trasami w okolicach Swaderek. 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.